Apartamento Deluxe En Canaima- Puerto Rico Puerto Rico

( ex. Apartamento Deluxe - Puerto Rico )
Gran Canaria
Deluxe En Canaima- Puerto Rico
8.5 Fantastisch
20 beoordelingen

Apartamento Deluxe En Canaima- Puerto Rico Puerto Rico

1 Avenida De Los Cardones, Puerto Rico (Gran Canaria), Spanje Kaart bekijken
1-slaapkamer Apartamento Deluxe En Canaima- Puerto Rico Puerto Rico biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals de Bubbles, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan. Bij het 1-badkamer appartement kunnen gasten loungen bij een buitenzwembad of een bezoek brengen aan het Angry Birds Activity Park Puerto Rico Gran Canaria, dat op 200 meter afstand ligt.
Dit appartement van 45 m² ligt binnen 10 rijden van Playa de Amadores en binnen 3 km afstand van Playa Medio Almud. Maak een rustige wandeling van 5 minuten naar het hart van het stadscentrum van Puerto Rico. Het Anfi Playa is op 2 km van Apartamento Deluxe En Canaima- Puerto Rico gelegen.
De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.
Apartamento Deluxe En Canaima- Puerto Rico biedt een kitchenette. De gasten kunnen ook een bus nemen van Escuela de Vela busstation, dat op 15 minuten loopafstand ervan ligt om de rest van Puerto Rico te verkennen. Extra voorzieningen omvatten een zonneterras.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Gran Canaria
Lokale attracties
  • Playa del Ingles - 1000 m
  • Wow Gran Canaria U - 900 m
  • Taxi Europa Center - 650 m
  • Lineas Bluebird - 1,2 km
  • Aqua Park - 300 m
  • het Angry Birds Activity Park Puerto Rico Gran Canaria - 450 m
  • The Market Puerto Rico - 350 m
  • Shopping Center Europa - 700 m
  • Haven van Puerto Rico - 1,1 km
  • Bubbles - 300 m
Luchthavens
  • Luchthaven Gran Canaria - 49 km

Prijzen en Beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Belangrijk

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Kluisje
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Lift
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Recreatie

  • Verwarmd zwembad
  • Buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Openbaar bad

Kamergemakken

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Voorwaarden

Inchecken: van 15:00 tot 22:00
Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
LicentienummerESFCTU0000350210001708720000000000000VV-35-1-00239488,VV-35-1-0023948
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in Gran Canaria aan het zoeken